  • INL-5ANPT30
INL-5ANPT30
advertisement
Manufacturer No:
INL-5ANPT30
Manufacturer:
Inolux
HK JDW NO:
357-INL-5ANPT30
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
THROUGH HOLE / STANDARD 5MM T1 3
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
INL-5ANPT30
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Operating Temperature
    -40°C~80°C
  • Packaging
    Bag
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Viewing Angle
    30°
  • Power - Max
    75mW
  • Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
    30V
  • Current - Collector (Ic) (Max)
    20mA