  • IPLA32L3R0KD
IPLA32L3R0KD
advertisement
Manufacturer No:
IPLA32L3R0KD
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-IPLA32L3R0KD
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IPLA32L3R0KD
Description:
Quantity:
In Stock : 10075
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IPLA32L3R0KD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    23 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    IPLA 32
  • Size / Dimension
    1.189Lx0.965W 30.20mmx24.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Planar
  • Current Rating (Amps)
    14A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    3μH
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    70A
  • Inductance Tolerance
    10%
  • Height Seated (Max)
    0.874 22.20mm