  • IRAC1166-100W
IRAC1166-100W
advertisement
Manufacturer No:
IRAC1166-100W
Manufacturer:
Infineon Technologies
HK JDW NO:
376-IRAC1166-100W
Package:
Datasheet:
IRAC1166-100W
Description:
BOARD DEMO 100W FOR IR1166
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IRAC1166-100W
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Published
    2006
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Current - Output
    6.25A
  • Voltage - Output
    16V