  • IS61LPS25618A-200B2LI
IS61LPS25618A-200B2LI
advertisement
Manufacturer No:
IS61LPS25618A-200B2LI
HK JDW NO:
413-IS61LPS25618A-200B2LI
Package:
119-BBGA
Datasheet:
Description:
Surface Mount Memory IC 4.5 Mb kb 210mA mA 18b b
Step5Bar-code shipping tag
IS61LPS25618A-200B2LI
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    119-BBGA
  • Number of Pins
    119
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Memory Size
    4.5Mb 256K x 18
  • Number of Ports
    2
  • Nominal Supply Current
    210mA
  • Clock Frequency
    200MHz