  • ISL55008IEZ-T7
ISL55008IEZ-T7
advertisement
Manufacturer No:
ISL55008IEZ-T7
HK JDW NO:
668-ISL55008IEZ-T7
Package:
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Datasheet:
ISL55008IEZ-T7
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ISL55008IEZ-T7
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-TSSOP, SC-88, SOT-363
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    500MHz~3GHz
  • Test Frequency
    1GHz
  • Current - Supply
    20mA