  • ISL85003DEMO1Z
ISL85003DEMO1Z
advertisement
Manufacturer No:
ISL85003DEMO1Z
HK JDW NO:
668-ISL85003DEMO1Z
Package:
Datasheet:
ISL85003DEMO1Z
Description:
DEMO BOARD FOR ISL85003
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ISL85003DEMO1Z
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    4.5V~18V
  • Current - Output
    3A
  • Voltage - Output
    5V
  • Frequency - Switching
    500kHz