  • IUGN666-1-65-10.0
IUGN666-1-65-10.0
advertisement
Manufacturer No:
IUGN666-1-65-10.0
Manufacturer:
Sensata-Airpax
HK JDW NO:
734-IUGN666-1-65-10.0
Package:
Datasheet:
IUGN666-1-65-10.0
Description:
FILTER UNIT, 80MM - More Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IUGN666-1-65-10.0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    IUG
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating
    10A
  • Voltage - Rated AC
    277V