  • IWTX47R0DAEB6R3JF1
IWTX47R0DAEB6R3JF1
advertisement
Manufacturer No:
IWTX47R0DAEB6R3JF1
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-IWTX47R0DAEB6R3JF1
Package:
Datasheet:
Description:
IWTX-47R0DA-F1 6.3 5% EB E2
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IWTX47R0DAEB6R3JF1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    1.81Lx1.81W x 0.22 H 46.0mmx46.0mmx5.6mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    1 Coil, 1 Layer
  • Current Rating (Amps)
    7A
  • Function
    Transmitter
  • Inductance
    6.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    40mOhm
  • Q @ Freq
    190 @ 200kHz
  • Current - Saturation
    22A