  • IWTXA148DGEB9R8KF3
IWTXA148DGEB9R8KF3
advertisement
Manufacturer No:
IWTXA148DGEB9R8KF3
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-IWTXA148DGEB9R8KF3
Package:
Description:
WIRELESS CHARGING TRANSMIT COIL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IWTXA148DGEB9R8KF3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    4.01Lx2.26W x 0.19 H 101.8mmx57.3mmx4.7mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    3 Coil, 1 Layer
  • Current Rating (Amps)
    7A
  • Function
    Transmitter
  • Inductance
    9.8μH, 10.2μH, 9.8μH
  • DC Resistance (DCR)
    80mOhm Max
  • Q @ Freq
    100 @ 100kHz, 100 @ 100kHz, 100 @ 100kHz