  • JAEP-2-1-51-1-B1-300
JAEP-2-1-51-1-B1-300
advertisement
Manufacturer No:
JAEP-2-1-51-1-B1-300
Manufacturer:
Sensata-Airpax
HK JDW NO:
734-JAEP-2-1-51-1-B1-300
Package:
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 300A 65VDC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
JAEP-2-1-51-1-B1-300
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated DC
    65V
  • Current Rating
    300A