  • JG14-0.25HP
JG14-0.25HP
advertisement
Manufacturer No:
JG14-0.25HP
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
HK JDW NO:
396-JG14-0.25HP
Package:
Datasheet:
JG14-0.25HP
Description:
14G 0.25" HP SERIES TIP ID .059"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
JG14-0.25HP
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Outer Diameter
    0.072 (1.83mm)
  • Diameter - Inner
    0.059 (1.50mm)