  • JG17-0.5HPX
JG17-0.5HPX
advertisement
Manufacturer No:
JG17-0.5HPX
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
HK JDW NO:
396-JG17-0.5HPX
Package:
Datasheet:
JG17-0.5HPX
Description:
17G 0.5" HP SERIES TIP ID .040"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
JG17-0.5HPX
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Outer Diameter
    0.059 (1.50mm)
  • Diameter - Inner
    0.040 (1.02mm)