  • JLLS500.XXP
JLLS500.XXP
advertisement
Manufacturer No:
JLLS500.XXP
HK JDW NO:
461-JLLS500.XXP
Datasheet:
JLLS500.XXP
Description:
FUS 600V F/A CLASS T 500A PLTD
Step5Bar-code shipping tag
JLLS500.XXP
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Series
    POWR-GARD® JLLS
  • Size / Dimension
    2.063Diax3.984L 52.40mmx101.20mm
  • Voltage - Rated DC
    300V
  • Current Rating (Amps)
    500A
  • Voltage - Rated AC
    600V