  • K50-CS1SE22.1184MR
K50-CS1SE22.1184MR
advertisement
Manufacturer No:
K50-CS1SE22.1184MR
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-K50-CS1SE22.1184MR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
K50-CS1SE22.1184MR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    22.1184MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Load Capacitance
    15pF