  • KB01KW01-5F24-JF
KB01KW01-5F24-JF
advertisement
Manufacturer No:
KB01KW01-5F24-JF
HK JDW NO:
558-KB01KW01-5F24-JF
Package:
Datasheet:
KB01KW01-5F24-JF
Description:
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators INDICATOR
Step5Bar-code shipping tag
KB01KW01-5F24-JF
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder
  • Type
    LED
  • Color
    Black
  • Panel Cutout Dimensions
    0.48 (12.19mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    10mA
  • Lens Style
    Square with Flat Top
  • Illumination Type
    Illuminated
  • Lens Size
    11.60mm