  • KB02KW01-5F12-JB
KB02KW01-5F12-JB
advertisement
Manufacturer No:
KB02KW01-5F12-JB
HK JDW NO:
558-KB02KW01-5F12-JB
Package:
Datasheet:
KB02KW01-5F12-JB
Description:
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators INDICATOR
Step5Bar-code shipping tag
KB02KW01-5F12-JB
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder
  • Type
    LED
  • Color
    Black
  • Panel Cutout Dimensions
    0.48 (12.19mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    20mA
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Illumination Type
    Illuminated
  • Lens Size
    11.60mm Dia