  • KB03KW01-12-JF
KB03KW01-12-JF
advertisement
Manufacturer No:
KB03KW01-12-JF
HK JDW NO:
558-KB03KW01-12-JF
Package:
Datasheet:
KB03KW01-12-JF
Description:
SW PB ILLUM RECT CLR/GRN SLD MT
Step5Bar-code shipping tag
KB03KW01-12-JF
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder
  • Type
    Incandescent
  • Color
    Black
  • Panel Cutout Dimensions
    0.48 (12.19mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    60mA
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Illumination Type
    Illuminated
  • Lens Size
    11.60mm Dia