  • KC2ATTE120N6N5L
KC2ATTE120N6N5L
advertisement
Manufacturer No:
KC2ATTE120N6N5L
HK JDW NO:
430-KC2ATTE120N6N5L
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KC2ATTE120N6N5L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    SURFACE MOUNT
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    CUT-OFF FREQUENCY 530 MHZ
  • HTS Code
  • Capacitance
    12μF
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Current Rating
    200mA
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    L2.0XB1.25XH1.6 (mm)/L0.079XB0.049XH0.063 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    0.0065 µH
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Rated Voltage
    25V
  • Insulation Resistance-Min
    1000MOhm
  • Height
    1.6mm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm