  • KC5032C64.0000C30E00
KC5032C64.0000C30E00
advertisement
Manufacturer No:
KC5032C64.0000C30E00
HK JDW NO:
428-KC5032C64.0000C30E00
Step5Bar-code shipping tag
KC5032C64.0000C30E00
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    KC5032C-C3, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm