  • KC5032K4.09600C10E00
KC5032K4.09600C10E00
advertisement
Manufacturer No:
KC5032K4.09600C10E00
HK JDW NO:
428-KC5032K4.09600C10E00
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 480
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
KC5032K4.09600C10E00
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    KC5032K, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    1.6V~3.63V
  • Frequency
    4.096MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    3.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5μA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm