  • KC7050K4.09600C10E00
KC7050K4.09600C10E00
advertisement
Manufacturer No:
KC7050K4.09600C10E00
HK JDW NO:
428-KC7050K4.09600C10E00
Step5Bar-code shipping tag
KC7050K4.09600C10E00
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.6V~3.63V
  • Frequency
    4.096MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    3.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm