  • KH-10027A-HL2.54-2P
KH-10027A-HL2.54-2P
advertisement
Manufacturer No:
KH-10027A-HL2.54-2P
Manufacturer:
Shenzhen Kinghelm Elec
HK JDW NO:
16105-KH-10027A-HL2.54-2P
Package:
Datasheet:
Description:
PCPin 24V Black 100mA -20℃~+70℃ 2000 Flat dial, raised type 2.54mm 2 Plugin DIP Switches ROHS