  • KL32CTER82J
KL32CTER82J
advertisement
Manufacturer No:
KL32CTER82J
HK JDW NO:
430-KL32CTER82J
Package:
1210
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KL32CTER82J
  • Package / Case
    1210
  • Weight
    15.989131mg
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Current Rating
    450mA
  • Frequency
    25.2MHz
  • Inductance
    820 nH
  • Max DC Current
    450mA
  • Frequency - Self Resonant
    140MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    650mOhm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm