  • KL32LTE056J
KL32LTE056J
advertisement
Manufacturer No:
KL32LTE056J
HK JDW NO:
430-KL32LTE056J
Package:
1210
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KL32LTE056J
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Composition
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Current Rating
    450mA
  • Frequency
    100MHz
  • Inductance
    56 μH
  • Max DC Current
    55mA
  • Frequency - Self Resonant
    1.1GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    8Ohm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm