  • KNH21104-3AA
KNH21104-3AA
advertisement
Manufacturer No:
KNH21104-3AA
HK JDW NO:
428-KNH21104-3AA
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
KNH21104-3AA
Description:
Feed Through Capacitors EMI NOISE FILTER
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KNH21104-3AA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2005
  • Series
    KNH, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Low Pass
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    25V
  • Technology
    LC
  • Current
    2A
  • ESD Protection
    No
  • Values
    C = 0.1μF
  • Resistance - Channel (Ω)
    0.02
  • Height
    0.037 0.95mm