  • KP104J2G1006T
KP104J2G1006T
advertisement
Manufacturer No:
KP104J2G1006T
Manufacturer:
KYET
HK JDW NO:
16096-KP104J2G1006T
Package:
Datasheet:
Description:
100nF -40℃~+100℃ ±5% 400V Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS