  • KP1836212204
KP1836212204
advertisement
Manufacturer No:
KP1836212204
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-KP1836212204
Package:
Datasheet:
KP1836212204
Description:
Cap Film 0.0012uF 2000V PP 5% (26.5 X 6.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KP1836212204
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    2000VDC|600VAC