  • KPSE06F12-10PA206
KPSE06F12-10PA206
advertisement
Manufacturer No:
KPSE06F12-10PA206
HK JDW NO:
410-KPSE06F12-10PA206
Package:
Datasheet:
KPSE06F12-10PA206
Description:
Plug, Male Pins Aluminum Alloy Free Hanging (In-Line) 10 Positions Crimp Gold Black Zinc Bulk N (Normal) Bayonet Lock
Quantity:
In Stock : 4564
Step5Bar-code shipping tag
KPSE06F12-10PA206
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2014
  • Feature
    Strain Relief
  • Number of Positions
    10
  • Color
    Black
  • Voltage - Rated
    600VAC 850VDC
  • Orientation
    N (Normal)
  • Current Rating
    7.5A