  • KQ1008TTE22NK
KQ1008TTE22NK
advertisement
Manufacturer No:
KQ1008TTE22NK
HK JDW NO:
430-KQ1008TTE22NK
Package:
1008
Step5Bar-code shipping tag
KQ1008TTE22NK
  • Package / Case
    1008
  • Number of Pins
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    22 μH
  • Frequency - Self Resonant
    160MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.9Ohm
  • Height
    71μm
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2.2mm