  • KQ1008TTE3R3K
KQ1008TTE3R3K
advertisement
Manufacturer No:
KQ1008TTE3R3K
HK JDW NO:
430-KQ1008TTE3R3K
Package:
Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
KQ1008TTE3R3K
  • Package / Case
    Ceramic
  • Current Rating
    230mA
  • Frequency
    7.9MHz
  • Inductance
    3.3 μH
  • Impedance
    2.7Ohm
  • Inductance Tolerance
    10%