  • KQ1008TTE6R8J
KQ1008TTE6R8J
advertisement
Manufacturer No:
KQ1008TTE6R8J
HK JDW NO:
430-KQ1008TTE6R8J
Step5Bar-code shipping tag
KQ1008TTE6R8J
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Current Rating
    200mA
  • Frequency
    7.9MHz
  • Inductance
    6.8 μH
  • Inductance Tolerance
    5%