  • L-07W19NGV4T
L-07W19NGV4T
advertisement
Manufacturer No:
L-07W19NGV4T
HK JDW NO:
406-L-07W19NGV4T
Datasheet:
L-07W19NGV4T
Step5Bar-code shipping tag
L-07W19NGV4T
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    480mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    650μm
  • Current Rating
    480mA
  • Case Code (Imperial)
    0402
  • Inductance
    19nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • DC Resistance (DCR)
    202mOhm Max
  • Max DC Current
    480mA
  • Frequency - Self Resonant
    3GHz
  • Q @ Freq
    58 @ 900MHz
  • Inductance Frequency - Test
    250MHz
  • DC Current
    480mA
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm
  • Length
    990.6μm
  • Width
    550μm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±2%