  • L-14C24NJV4T
L-14C24NJV4T
advertisement
Manufacturer No:
L-14C24NJV4T
HK JDW NO:
406-L-14C24NJV4T
Datasheet:
L-14C24NJV4T
Step5Bar-code shipping tag
L-14C24NJV4T
  • Operating Temperature
    -55°C~100°C
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Multilayer
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    300mA
  • Current Rating
    300mA
  • Inductance
    24nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Q @ Freq
    10 @ 100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Height Seated (Max)
    0.037 0.95mm
  • Length
    1.6002mm