  • L128XH4S
L128XH4S
advertisement
Manufacturer No:
L128XH4S
Manufacturer:
Knowles Dielectric Labs
HK JDW NO:
434-L128XH4S
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
L128XH4S
Description:
Signal Conditioning Lowpass Filter 12.8 GHz
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
L128XH4S
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to L128XH4S.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.220Lx0.140W 5.59mmx3.56mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    6GHz Center
  • Physical Dimension
    L5.58XB3.55XH2.62 (mm)/L0.22XB0.14XH0.103 (inch)
  • Impedance
    50Ohm
  • Filter Type
    Low Pass
  • Insertion Loss
    1.5dB
  • Insertion Loss (dB)
    1.2 dB
  • Length
    5.58mm
  • Height (Max)
    0.103 2.62mm