  • L16PLT10FREDRED
L16PLT10FREDRED
advertisement
Manufacturer No:
L16PLT10FREDRED
HK JDW NO:
239-L16PLT10FREDRED
Package:
Datasheet:
L16PLT10FREDRED
Description:
Switch Accessories Illuminated RED/RED 110VAC
Step5Bar-code shipping tag
L16PLT10FREDRED
  • Published
    2012
  • Type
    Neon
  • Panel Cutout Dimensions
    0.63 (16.00mm)
  • Voltage
    110V
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    24.00mmx18.00mm
  • Illumination Color
    Red
  • Hole Diameter
    8.2 mm