  • L16PLT10JREDRED
L16PLT10JREDRED
advertisement
Manufacturer No:
L16PLT10JREDRED
HK JDW NO:
239-L16PLT10JREDRED
Package:
Datasheet:
L16PLT10JREDRED
Description:
Switch Accessories Illuminated RED/RED 12VDC
Step5Bar-code shipping tag
L16PLT10JREDRED
    Select All
  • Mount
    Panel
  • Published
    2011
  • Type
    LED
  • Panel Cutout Dimensions
    0.63 (16.00mm)
  • Voltage
    12V
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    24.00mmx18.00mm
  • Lens Transparency
    Clear
  • Hole Diameter
    8.2 mm