  • L16PLT10KREDRED
L16PLT10KREDRED
advertisement
Manufacturer No:
L16PLT10KREDRED
HK JDW NO:
239-L16PLT10KREDRED
Package:
Datasheet:
L16PLT10KREDRED
Description:
Switch Accessories Illuminated RED/RED 24VDC
Step5Bar-code shipping tag
L16PLT10KREDRED
  • Hole Diameter
    8.2 mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    DC
  • Published
    2012
  • Type
    LED
  • Panel Cutout Dimensions
    0.63 (16.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    24.00mmx18.00mm