  • L22A225KT1B0240110055EOY
L22A225KT1B0240110055EOY
advertisement
Manufacturer No:
L22A225KT1B0240110055EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-L22A225KT1B0240110055EOY
Package:
Datasheet:
Description:
±10% 100V 2.2uF -40℃~+125℃ Metallized Polyester Radial Leaded,P=22.5mm Film Capacitors ROHS