  • L2C5-SPR11825G3200
L2C5-SPR11825G3200
advertisement
Manufacturer No:
L2C5-SPR11825G3200
HK JDW NO:
488-L2C5-SPR11825G3200
Package:
Description:
LUXEON SUNPLUS COB 1825, ROSE
Step5Bar-code shipping tag
L2C5-SPR11825G3200
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Series
    SunPlus CoB Line Horticulture
  • Size / Dimension
    38.00mm Lx38.00mm W
  • Part Status
    Active
  • Color
    Pink
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Configuration
    Square
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    51.7V
  • Current - Test
    2.25A
  • Current - Max
    4.5A
  • Temperature - Test
    85°C
  • Light Emitting Surface (LES)
    32.00mm Dia
  • Height
    1.50mm