  • L6R200D-240
L6R200D-240
advertisement
Manufacturer No:
L6R200D-240
HK JDW NO:
801-L6R200D-240
Package:
Datasheet:
L6R200D-240
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 199W
Step5Bar-code shipping tag
L6R200D-240
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Weight
    1.874lb 850.0g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    Tri-Mag®, L6R200D (200W)
  • Size / Dimension
    7.20Lx3.19W x 1.65 H 183.0mmx81.0mmx42.0mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Power (Watts)
    199W
  • Approval Agency
    CE, cUL, UL
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Current - Output (Max)
    8.3A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    24V
  • Form
    Desktop (Class I)
  • Region Utilized
    International
  • Input Connector
    IEC 320-C14
  • Output Connector
    Power DIN, 4 Pin
  • No Load Power Consumption
    150mW Max