  • L70-287-140
L70-287-140
advertisement
Manufacturer No:
L70-287-140
Manufacturer:
Rosenberger
HK JDW NO:
688-L70-287-140
Package:
Datasheet:
Description:
1.0MM CABLE ASSEMBLY W/O ARMOUR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
L70-287-140
  • Operating Temperature
    20°C~26°C
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    1.0mm to 1.0mm
  • Cable Type
    RTK 055
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    110GHz
  • 1st Connector
    1.0mm Female Jack
  • 2nd Connector
    1.0mm Male Plug
  • Length
    5.512 140.00mm