  • LC-100-PL2000-A-P-PN
LC-100-PL2000-A-P-PN
advertisement
Manufacturer No:
LC-100-PL2000-A-P-PN
HK JDW NO:
590-LC-100-PL2000-A-P-PN
Package:
Module, Connector, Actuated Sensor
Description:
SENSOR OPTICAL MODULE W/CONN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LC-100-PL2000-A-P-PN
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -10°C~50°C TA
  • Published
    2008
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    10V~30V
  • Output Configuration
    PNP
  • Current - Supply
    35mA