  • LCA15S-24-GY
LCA15S-24-GY
advertisement
Manufacturer No:
LCA15S-24-GY
HK JDW NO:
165-LCA15S-24-GY
Datasheet:
LCA15S-24-GY
Description:
Quantity:
In Stock : 14916
Step5Bar-code shipping tag
LCA15S-24-GY
  • Series
    LCA (15W)
  • Published
    2011
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    16.8W
  • Current - Output 1
    700mA
  • Isolation Voltage
    2kV
  • Height
    15mm
  • Length
    115mm
  • Width
    50mm