  • LCA50S-12-YD12.7
LCA50S-12-YD12.7
advertisement
Manufacturer No:
LCA50S-12-YD12.7
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LCA50S-12-YD12.7
Package:
Module
Datasheet:
LCA50S-12-YD12.7
Description:
Quantity:
In Stock : 14219
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LCA50S-12-YD12.7
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Series
    LCA (50W)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Output Power
    51.6W
  • Current - Output 1
    4.3A
  • Isolation Voltage
    2kV
  • Height
    23mm
  • Length
    195mm
  • Width
    50mm