  • LCC600-48U-4401
LCC600-48U-4401
advertisement
Manufacturer No:
LCC600-48U-4401
HK JDW NO:
96-LCC600-48U-4401
Package:
Datasheet:
LCC600-48U-4401
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 54V 11.1A 600W