  • LCQT-QFP0.8-32
LCQT-QFP0.8-32
advertisement
Manufacturer No:
LCQT-QFP0.8-32
HK JDW NO:
90-LCQT-QFP0.8-32
Datasheet:
LCQT-QFP0.8-32
Description:
SOCKET ADAPTER MULT PKG TO 32QFP
Step5Bar-code shipping tag
LCQT-QFP0.8-32
  • Number of Pins
    32
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Pitch - Mating
    0.031 0.80mm
  • Lead Length
    5.9944mm
  • Termination Post Length
    0.236 6.00mm
  • Pitch - Post
    0.100 2.54mm