  • LD025A5R1BAB2A
LD025A5R1BAB2A
advertisement
Manufacturer No:
LD025A5R1BAB2A
HK JDW NO:
66-LD025A5R1BAB2A
Package:
Datasheet:
LD025A5R1BAB2A
Description:
5.1pF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
LD025A5R1BAB2A
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    5.1pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Height
    560μm
  • Length
    1mm