  • LD106C684KAB2A
LD106C684KAB2A
advertisement
Manufacturer No:
LD106C684KAB2A
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-LD106C684KAB2A
Description:
680nF Ceramic Capacitor 10%
Step5Bar-code shipping tag
LD106C684KAB2A
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Voltage - Rated DC
    6.3V
  • Depth
    2.5mm
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm