  • LDA100W-24-G
LDA100W-24-G
advertisement
Manufacturer No:
LDA100W-24-G
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LDA100W-24-G
Package:
Module
Datasheet:
LDA100W-24-G
Description:
Quantity:
In Stock : 15173
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LDA100W-24-G
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    103.2W
  • Current - Output 1
    4.3A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    35mm
  • Length
    222mm
  • Width
    62mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Series
    LDA (100W)