  • LDA10F-5-V
LDA10F-5-V
advertisement
Manufacturer No:
LDA10F-5-V
HK JDW NO:
165-LDA10F-5-V
Datasheet:
LDA10F-5-V
Description:
Quantity:
In Stock : 10708
Step5Bar-code shipping tag
LDA10F-5-V
  • Published
    2011
  • Series
    LDA (10W)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Output Power
    10W
  • Current - Output 1
    2A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    21mm
  • Length
    105mm
  • Width
    50mm